Maszyny YDF

Wszystkie kategorie
EN

Galeria

Strona główna > Galeria

Pekanbaru Indonesia EFB Rębak z silnikiem 132KW zaczyna działać

Użytkownik z Pekanbaru miał już dwuwałowy EFB Shredder i maszynę do rozwłókniania EFB, dlaczego kupił rębak EFB?

pic-1

Palma olejowa jest jedną z najcenniejszych roślin w Indonezji, przemysł palmy olejowej generuje obfite ilości biomasy, w tym prasowane włókno palmowe (PPF) i ścieki z olejarni palmowej (POME), pień palmy olejowej (OPT), liść palmy olejowej (OPF ), Łupiny ziaren palmowych (PKS), puste kiście owoców (EFB), OPF i OPT wytworzone z plantacji palm olejowych, podczas gdy palmy olejowe EFB, POME, PKS i MF pochodzą z olejarni palmowych.

Młyn palmowy jest samowystarczalny energetycznie, wykorzystując PPF i PKS jako paliwo do wytwarzania pary w kotłach na paliwo odpadowe do przetwórstwa oraz do wytwarzania energii z turbin parowych. Natomiast EFB, uważany za paliwo kiepskie ze względu na duże rozmiary i dużą zawartość wilgoci, obecnie nie jest stosowany w Indonezji.

W ostatnich latach rosnące koszty paliw kopalnych zachęciły przemysł ciężki, który tradycyjnie jest zależny od oleju opałowego, oleju napędowego i LPG, do przejścia na alternatywne źródła energii z biomasy, takie jak zrębki drzewne, pelet z pustych wiązek owoców (EFB), łupiny z ziaren palmowych ( PKS), EFB i kory drzew.

Nasz użytkownik z Pekanbaru w prowincji Riau w Indonezji z wyczuciem wyszukuje i wykorzystuje okazję biznesową. Jego fabryka przetwarza EFB i prasowane włókno EFB na krótkie włókno EFB i sprzedaje włókno pobliskim firmom, które współspalają paliwa kopalne z biomasą.

pic-2

pic-3

Nasz rębak EFB o wydajności 8 TPH został zainstalowany w ich fabryce w październiku 2019 r. Użytkownik cieszył się z naszej bezpłatnej usługi uruchomienia, ponieważ w tym czasie właśnie zakończyliśmy wystawę Palmex w Medan. Po przetestowaniu wydajności i sprawdzeniu długości włókien, użytkownik był zadowolony i zadowolony z chińskiego rębaka EFB i naszej obsługi.

pic-4

Właściwie, zanim kupił nasz rębak EFB, w ich fabryce były dwie jednostki rozdrabniacza dwuwałowego EFB i dwie jednostki młotkowej maszyny włóknistej EFB.

pic-5

Zapytani o powody, dla których kupują nasz rębak EFB, odpowiedzieli: „Niektórzy z naszych klientów proszą o jeszcze krótsze włókno, na przykład mniej niż 2 cale, czego nasza obecna maszyna nie jest w stanie zrobić. Ale twój rębak EFB może”.

pic-6Jeśli masz podobne wymagania produkcyjne, proszę rys-8-1

Wyślij zapytanie

Gorące kategorie