Maszyny YDF

Wszystkie kategorie
EN

Galeria

Strona główna > Galeria

W Malezji zainstalowano nową niszczarkę EFB z jednym wałem

Na początku czerwca 2018 roku inżynierowie YDF zakończyli prace rozruchowe SS palm EFB Shredder. Przed naszym przyjazdem niszczarka PALM EFB została zainstalowana i podłączona przez naszego użytkownika. Projekt zlokalizowany jest w Selangor w Malezji.

Nasz inżynier dokładnie sprawdził wszystkie śruby, stan smarowania skrzyni biegów i łożysk, ustawienia układu hydraulicznego i ustawienia PLC w ciągu około pół godziny, stwierdził brak jednej śruby, skrzynia biegów bez oleju. Wszystkie te problemy zostały szybko rozwiązane przez pracowników użytkowników.

zdjęcia

Dzięki wysiłkom obu stron uruchomienie przebiegło dość sprawnie. Użytkownik był zadowolony z pojemności i długości wyjściowego włókna palmy olejowej EFB. Test przeprowadzono na starym EFB z palmy olejowej, a długość włókna wyjściowego była mniejsza niż 20 mm przy użyciu ekranu 50 mm.

Po powrocie do Chin jesteśmy dalej aktualizowani o informacje o pojemności z mokrym włóknem EFB. Gdy rozdrabniacz dłoni pracuje z półsuchym włóknem o wilgotności około 50-60%, wydajność wynosi około 2-2.5 tony na godzinę. Podczas testowania na mokrym włóknie MC 70% uzyskują co najmniej 1 tonę na godzinę. To wystarczająca ilość jak na maszynę z silnikiem elektrycznym o mocy 45KW.

Niszczarka SSjest po raz pierwszy zastosowany w celu zmniejszenia wielkości EFB palmy olejowej na świecie. Po polit testach w naszej fabryce na początku 2017 roku, analiza wykonalności zajęła naszemu klientowi rok. Obaj uważamy, że będzie to najlepiej odpowiednia maszyna do zmniejszania rozmiaru palmy olejowej na linii produkcyjnej peletów EFB z palmy olejowej, ponieważ jest sterowana przez PLC, co wymaga mniejszych umiejętności operatora, a także ma istotne funkcje, takie jak:

Sterowanie PLC, łatwe do uruchomienia dla zwykłego pracownika

Automatycznie odwróć w przypadku przeciążenia, automatycznie przerób

Hydrauliczny popychacz do wysokowydajnego rozdrabniania

Opcja ekranu na wyjściu, aby uzyskać wymagany rozmiar włókna efb

Szybka wymiana noży

Nóż można użyć 4 razy, obracając go pod kątem 90 stopni, dzięki czemu ma długą żywotność

Nóż wykonany jest z D2, trwały, zmniejsza koszty części zamiennych.

Ten rodzaj konstrukcji maszyny prowadzi do mniejszej szansy na zacięcie


Wyślij zapytanie

Gorące kategorie