Maszyny YDF

Wszystkie kategorie
EN

O nas

Strona główna > O nas

niezdefiniowany

Profil firmy

Maszyny YDFjest niezależnym dostawcą maszyn do przetwarzania biomasy palmy olejowej i biomasy kokosowej z siedzibą w Chinach.

Dostarczamy kompletne usługi w zakresie zapytań o projekt biomasy i wsparcia konsultingowego, produkcji dostosowanej do potrzeb maszyn, instalacji i uruchomienia zamorskiego oraz całorocznej dostawy części zamiennych.

Nasze portfolio obejmuje EFB Crusher, EFB Chipper, EFB Shredder, EFB Pellet Plant, suszarnię włókien EFB, produkcję włókien kokosowych i EFB Composting Turning.

Historia

Od roku 1999
Od roku 1999

Od 1999 roku nasz zespół specjalizuje się w produkcji maszyn do peletowania drewna i innych biomasy, takich jak rębaki, młyny młotkowe i linie do produkcji peletu drzewno-słomkowego. Maszyny związane z drewnem: www.kj-machinery.com

w roku 2009
w roku 2009

W 2009 roku otrzymaliśmy zlecenie z Malezji na ekstrakcję włókna palmy olejowej z pustych kiści owoców do zastosowania na materace. Zaczęliśmy badać właściwości fizyczne tej biomasy i opracowaliśmy więcej rodzajów maszyn do wykorzystania EFB z palmy olejowej, takich jak rozdrabniacz EFB, krajalnica do włókien EFB, maszyna do belowania włókien itp.

w roku 2015
w roku 2015

W 2015 roku w 11 elektrowniach na biomasę w Tajlandii zainstalowano 5 zestawów rębaków EFB do palmy olejowej/kokosowej i po raz pierwszy w tym samym roku wzięto udział w wystawie Palmex Indonesia.

w roku 2017
w roku 2017

W 2017 roku zespół YDF zaprojektował i zbudował instalację do peletyzacji 2TPH palmy olejowej EFB, która została zainstalowana w Kota Tinggi w Malezji.

w roku 2020
w roku 2020

W 2020 roku, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu malezyjskich klientów na kompleksowe wykorzystanie palmy olejowej EFB, opracowaliśmy maszyny do przewracania kompostu EFB, linie do produkcji nawozów organicznych EFB oraz mulczery leśne do plantacji i inne maszyny.

w roku 2023
w roku 2023

W 2023 roku nadal będziemy zorientowani na klienta, opierając się na silnych możliwościach projektowania mechanicznego i przetwarzania w Chinach, oraz przekształcamy odpady oleju palmowego i odpady biomasy kokosowej w różnorodne produkty o wartości dodanej, aby pomóc w zrównoważonym i ekologicznym rozwoju palmy olejowej przemysł i przemysł wykorzystania biomasy kokosowej.

  • 1999
  • 2009
  • 2015
  • 2017
  • 2020
  • 2023

Nasza fabryka

Nasza wystawa

Wystawa
Wystawa
Wystawa
Wystawa

Jak złożyć u nas zapytanie?

Wyślij zapytanie